Welcome, Guest. Please Login or Register
Herbiceps
  We've upgraded to YaBB 2!
  HomeHelpSearchLoginRegister  

Pages: 1 2 
Send Topic Print
Magyar (Read 449 times)
mzx
Full Member

Re: Magyar
Reply #15 - Sep 11th, 2013 at 2:03pm

Még valamelyikőtök a régi MadHub fórumon rakott be egy talán Betty nevű lányról egy-két képet – aki valami kávézóban dolgozott az Arénában – , hogy nemrég váltott bodyfitneszre valami más kategóriából (Vagy fordítva? Bodyfitneszről valami másra?). Sajnos nekem a képei már nincsenek meg, mert egy megdöglött HDD-n vannak, de kiváncsi lennék rá, hogy vitte-e valamire ebben az új kategóriában? Elég kellemes kinézetű kislánynak tűnt.
Back to top

IP Logged

mzx
Full Member

Reply #16 - Sep 20th, 2013 at 3:17pm

...

Biztos velem van a probléma, de szerintem eredeti mellekkel valahogy esztétikusabb volt ez a lány.
Most, ha hátulról valaki fejbe vágná, biztos, hogy arcra esne, mert ekkora súllyal ott elől csak pofára eshet. Megértem én, hogy a lapos mellei helyett valami nőiesebbet szeretett volna, de hogy ehhez miért kellett átesni a ló túloldalára ezekkel a dinnyékkel, azt fel nem foghatom.
Ha a fentebbi mellek 1000cm3-esek (valahol ezt olvastam, hogy ekkorák), akkor szerintem maximum egy 300-400cm3-es implantátum lenne az ő testalkatához való.

Ahogy elnézem, a testépítéssel foglalkozó lányok esztétikai- és arányérzéke eléggé elüt attól, amit én szépnek, jónak és esztétikusnak tartok...

Persze ez a "túlméretes csöcs" téma csak az egyik dolog a mai izmos lányoknál, ami nem tetszik nekem. Ha még belemennék a sokszor ízléstelen, gusztustalan, ótvar tetoválások elemzésébe...
Bár igaz, ez nem csak az izmos csajokra érvényes, hanem a mai 40 alatti átlag nők/lányok legalább 70%-ára.
Back to top

IP Logged

mzx
Full Member

Reply #17 - May 26th, 2014 at 5:55pm

A minap jöttem haza Visegrádról busszal és Szentendrén felszállt a buszra egy leányzó. Csak a busz csuklójában volt hely, így állni és kapaszkodni kényszerűlt, aminek én különösen örültem, mert ott ültem a csukló mögötti ajtónál, így láthattam, hogy a busz minden egyes fékezésénél a leányzó kellemesen kidolgozott bicepsze szépen megfeszült. Alig bírtam másfele nézni. Smiley Egészen a Városkapu megállóig tartott ez a kellemes látvány...
Back to top

IP Logged

MadMummy76
God Member

Reply #18 - Jun 9th, 2015 at 9:18pm

Wow, több mint egy év hozzászólás nélkül. Két év már nem lesz.
Back to top

Visit my homepage @ http://madhome.atw.hu/ Vidcaps, clips, etc.
WWW 275408803  
IP Logged

MadMummy76
God Member

Reply #19 - Dec 27th, 2016 at 8:45pm

Na mindenki eltűnt végleg?
Back to top

Visit my homepage @ http://madhome.atw.hu/ Vidcaps, clips, etc.
WWW 275408803  
IP Logged

Pages: 1 2 
Send Topic Print